Size bir telefon kadar yakınız
0 534 283 58 78
Dil Seçin
trende

BİLGİSAYAR BAKIM ONARIM ve TAMİR HİZMETLERİ

08.10.2019
112 görüntülenme
BİLGİSAYAR BAKIM ONARIM ve TAMİR HİZMETLERİ

Firmamız bakım-onarım hizmetleri, anlaşmalı firmaların, sunucuları, kişisel bilgisayarları, çevre birimleri ve kritik bilişim teknoloji sistemlerinin kesintisiz ve yüksek verimde çalışabilmesi amacıyla ihtiyaçlarına özel, farklı servis seviyelerinde verilen hizmetleri kapsar.

Telefon desteği, uzaktan erişim ile müdahale, yerinde müdahale, koruyucu bakım, dilerseniz parça dahil, dilerseniz parça hariç onarım hizmetleri seçenekli ya da hepsi bir arada paketler halinde sunulur.

Firmanızı, sadece ihtiyacınız olan ve istediğiniz hizmetleri seçme serbestini ile güvenli ve kesintisiz çalışma imkanına kavuşturur.

Firmamız, öncelikle envanter ve gereksinimlerinizi ortaya çıkararak işletmenize en az maliyetle en doğru çözümleri sunar.

  • Ağ sorunları, IP çakışmaları, yanlış konfigürasyonlarınıza,
  • Mail problemlerinize,
  • Lisans maliyetlerimize,
  • Yazıcı yapılandırmaları

gibi göz ardı edilmemesi gereken aksaklıklarınıza en uygun çözümleri bularak sizlere en iyi hizmeti sunar.

  • Donanımlarınızı mı güncelleyecek siniz?
  • Virüslerle başınız dertte mi?
  • Bilgilerinizi mi yedekleyecek siniz?
  • İnternetinizde kopmalar mı yaşıyorsunuz?

    Firmamız, çözüm odaklı yaklaşımlarıyla en doğru yolu sizlere aktarır.

Firmamız Tuzla bölgesinde birçok kurumsal firmaya bilgisayar servisi , yazıcı servisi , notebook & laptop servis hizmeti yanı sıra profesyonel server hizmeti vermektedir.

Bilgisayar servisi hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal veya yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde veya firmamızda tamiri, yenilenmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. İstanbul bölgesinin neresinde olursanız olun, markalı – markasız bilgisayarların, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Ofisinizde, evinizde, okulunuzda ya da diğer mekanlardaki bilgisayarlarınız için bilgisayar servis hizmeti talep edebilirsiniz. Tüm bilgisayar markaları için garantili çalışma prensibimiz sebebi ile bizlere güvenebilir, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacağımıza emin olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN