Size bir telefon kadar yakınız
0 534 283 58 78
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
...
Çalışma saatleriniz nedir ?
Çalışma saatlerimiz Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00 arasındadır.
İkinci El Ürün Alım – Satımı Nedir ?
Bilişim Gözü misyonu itibarı ile bilgi işlem cihazlarının tamamının en uzun süre ile kullanılmasını hedefler. Yeni cihaz alan kişilerin eski cihazlarını alıp, bakımını yaptıktan sonra istenirse garanti de vererek bu eski cihazları çok ekonomik olarak yeniden kullanıma sunar.
Servis Anlaşması Nedir ?
Servis Anlaşması, kurumlara yönelik tüm bilgisayar, notebook, yazıcı ve çevre birimlerinin her türlü donanım ve yazılım arızalarının anlaşma süresi boyunca ister Bilişim Gözü laboratuvarlarında, ister müşteri yerinde limitsiz servis ve teknik destek alabileceği bir servis şeklidir.
Kimler Servis Anlaşması Yaptırmalıdır ?
Bilgisayar, notebook, yazıcı ve çevre birimi adedi yaklaşık on cihaz üzerinde olan ve üst sınırı binlerce cihazı geçen ve tüm cihazlarının devamlı çalışır durumda olması için beklemek ve üzülmek istemeyen, bilgi işlem sorumluları ve bilgi işlem departmanı olmayan tüm kurumlar Servis Anlaşması yaptırmalıdır.
Yapılan işlemler esnasında veri kaybı yaşar mıyım, Bilgilerim yedeklenmeden işlem yapıyor musunuz ?
Firmamızda yapılan tüm işlemler sizin bilginiz dahilinde yapılır ve asla bilginiz ve izniniz dışında işlem yapılmaz. Özellikle veri konusuna çok önem veriyoruz ve yapılan işlemlerde asla veri kaybı ve bilgilerin silinmesi durumu ile karşılaşmazsınız.