Size bir telefon kadar yakınız
0 534 283 58 78
Dil Seçin
trende

VERİ KURTARMA HİZMETİ

15.09.2019
99 görüntülenme
VERİ KURTARMA HİZMETİ

Bilgisayarınızda pek çok şarkı, fotoğraf ve video saklıyorsunuz. Bilgisayarınızı sosyalleşmek, alışveriş yapmak, bankacılık, e-posta ve İnternet üzerinden ders almak için kullanıyorsunuz. Oyunlar oynuyorsunuz – kendi başınıza veya başkalarıyla. Buna bir düzine kullanışlı uygulamayı ekleyin. Bir de iş var tabii. Tüm o sunumların, PDF’lerin, çalışma sayfalarının ve belgelerin kapladığı yer insanı şaşırtıyor.

Günümüzde, verilerin çoğunluğu dijital ortamlarda saklanır. Modern teknolojiler, çalışma zamanımızı kısaltmak ve yaşamı daha konforlu hale getirmek gibi birçok avantaj sunar . Bununla birlikte verileri dijital ortamda saklamak, iş işten geçtikten sonra fark edilen birçok tehlikeyi de beraberinde getirir. Hiçbir teknolojinin ve korunma yönteminin tamamen risk taşmadığını söylemek doğru olmaz. Bu anlam da verinin dijital ortamda saklanması da beraberinde bir takım riskleri doğurur. Verilerin dijital ortamlarda güvenli ve sağlam olarak yedeklenmemesi , ancak veri kaybı yaşandığında ortaya çıkar.

Grimax Bilişim sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojileri sayesinde rakiplerininkinden farklı olarak çok ciddi hasar almış aygıtlardan veri kurtarılmasını mümkün kılar. Fiziksel hasar, yere düşürme, darbe, deprem, sel, doğal afet, sıvı teması, yangın hasarı, elektrik kesintisi, kazayla, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, raid yapısı bozulması, sistem geri yükleme, ve sabotaja maruz kalan cihazlardan da sorunun boyutuna göre %100’e ulaşan başarı oranıyla verilerinizi kurtarabilir.

Özellikle son zamanlarda rastlanan ve mail yolu ile kullanıcıların dosyaları şifreleyerek erişimini engelleyen virüs, hacker “Cryptolocker” saldırısına maruz kalmış olabilirsiniz. Grimax Bilişim verilerinizi “encrypted dosya kurtarma yöntemi” ile kurtarabilir.

Dünyanın en büyük hard disk ve SSD üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN