Yedekleme Çözümleri

Genel Bakış

Veri yedekleme ve felaket kurtarma yazılımlarıyla şirketinizde hayati önem taşıyan verileri ve sistem imajlarını koruyor, yedekliyor ve felaket anlarından geri yükleyebiliyoruz. Hizmetini sunduğumuz başlıca yazılımlar : StorageCraft ShadowProtect SPX, Microsoft Office 365, Symantec Backup Exec Vs.

Qnap Fiziksel Yedekleme Hizmetleri
NAP, QNAP NAS cihazlarıyla uzaktaki bir aygıta yedekleme yapmak için kullanıcılara hızlı ve kolay çözümler sunuyoruz.

NAS’a yedekleme yetmiyorsa QNAP NAS, Microsoft Azure, Amazon Glacier, Amazon S3, ElephantDrive, Symform, Google Bulut Depolama Alanı, OpenStack Swift ve diğerleri de dahil olmak üzere geniş bir Public Cloud hizmetine yedekleme yapabilme özelliğine sahiptir.

Çoklu yer yedekleme, anında restorasyon ve esnek senkronizasyon QNAP Hybrid Backup Sync, veri yedekleme, dosya senkronizasyonu ve felaket kurtarma işlemlerinin verimliliğini artırmak için yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlevlerini tek bir QTS uygulamasına birleştirerek kapsamlı bir veri depolama alanı olarak verilerinizi yerel, uzak ve bulut depolama alanlarına kolayca aktarmanızı sağlar.

Hybrid Backup Sync, QNAP NAS’deki verileri birkaç yerel, uzaktan ve bulut depolama alanına kolayca yedekleyebileceğiniz çok işlevli bir yedekleme çözümüdür. Hybrid Backup Sync, sistem çökmelerine ve kritik donanım hatalarına karşı veri kaybını önlemenize yardımcı olabilir. Şirketiniz için uygun olan QNAP ürününü ücretsiz olarak tespit etmek ve satın almasını gerçekleştirmek için lütfen iletişime geçin. Ayrıca desteklenen diğer bulut hizmetleri için lütfen bizi arayınız.