Web site tasarımı

Genel Bakış

Alanında yetkin ekibimiz ile firmanıza veya şahsınıza ait profesyonel web sitesi tasarım ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Çeşitli kodlama dilleri ve tasarımlar ile sade, güvenirliği ve arama motorları ile uyumlu web siteleri tasarlayarak sizlere bu alanda sınırsız hizmetler vermekteyiz.

Web Tasarımda Mobil Önce Gelir !

Tüm cihazlara uyumlu bir web tasarım her zaman önceliğiniz olmalı

 

Ekibimiz her zaman web tasarım konusunda mobil önceliği baz alarak çalışmaktadır. Mobil uyumluluk demek tüm cihazlara uygun bir web tasarım demektir.

Peki neden mobil önce gelir?

  • Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 Milyon internet kullanıcısı olduğunu biliyor muydunuz ?
  • Hmmm bu kullanıcıların 56,3 Milyonunun telefonlarından internete bağlandığını ?
  • Peki Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 iken, tablet kullananların oranının %25 olduğunu?

Bu oranları neden sizlerle paylaştık? Hemen açıklayalım; kullanıcıların birçoğu cepte taşınan cihazlarla internete bağlanmaktadır. Responsive tasarımın önemi burada devreye girmektedir. Her türlü cihazlarda mükemmel bir sonuç vermek için web tasarım da responsive uyum her zaman önceliğimizdir.

Sizlerle Responsive Web Tasarım konusunda yine ek bilgiler paylaşmak istiyoruz. Türkiye’de kullanıcılar ayda 4 kez internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bu alışverişlerin ; %75’i akıllı cep telefonları üzerinden gerçekleşiyor. %52’si ise dizüstü bilgisayarlardan, %39’u ise masaüstü bilgisayarlardan %21 ise tablet ve diğer cihazlar üzerinden yapılmaktadır.

Web Tasarım da yapılan yanlışların en başlarında responsive çalışmalarının göz ardı edilmesi ve yeterince önemsenmemesi geliyor. Responsive’ i şablon çalışmalarla kestirip attıklarında maalesef bu etki sizin kazançlarınıza dahi yansıyor ve yeterince web sitenizden verim alamamakla sonuçlanıyor.
 

Masaüstü, Laptop, Telefonlar ve tüm mobil cihazlara uyumlu kullanıcı dostu bir web tasarım için mutlaka responsive konusunda uzman bir ekiple çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Adım Adım Web Tasarım

Çalışmalarına başlamadan önce kural olarak aşağıdaki adımları izler ve uygularız.

 

  • Firmanızın sektördeki yerini, işleyişini en ince ayrıntısına kadar detaylandırırız.
  • Firmanızın analiz işlemi gerçekleştirildikten sonra, hedeflerinizi ve isteklerinizi rapor halinde getiririz.
  • Müşterimizin tasarım anlayışı, zevkleri ve beklentilerini bu süreçte anlarız.
  • Müşterimizi anladıktan sonra; anladıklarımızı müşterilerimiz ile paylaşırız.  Paylaşmakla kalmaz, istediği tasarımı hemen örnek bir şekilde tasarlar beğenisine sunar, o tasarımı müşterimiz onayladığında web tasarım çalışmalarımıza başlarız. 
  • Başka bir deyişle tasarım analizlerini yaptıktan ve onayınızı aldıktan sonra web tasarım döküm sürecini başlatıp bu süreçte bile müşterilerimiz ile gerek yüz yüze gerek telefondan veya internet ortamından yoğun olarak görüşme sağlıyoruz.
  • Web tasarım sürecinde tamamlanan sayfaları tek tek test ediyoruz, bir ziyaretçi edası ile sayfalarınızı deneyimliyoruz; hata yapılmasını ve işin eksik teslim edilmesinden hiç hoşlanmıyoruz.  Web tasarım  konusunda  titiz çalışıyoruz.
  • Her daim kreatif yaratıcılık yeteneklerimizi projenin bitimine kadar özenle kullanır, müşteri memnuniyetini sağlarız.