image
Sıkça sorulan sorular

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Kurum, kuruluş ve şirketlerin bilgi işlem hizmetleriyle ilgili tüm taleplerin kurumsal bir muhatap ile, raporlanabilir, denetlenebilir ve izlenebilir bir yapıyla karşılanmasına olanak tanır.

Bilgi işlem süreçlerini iyileştirmek, raporlanabilir yapıyla bütün yapıyı periyodik olarak izlenebilir kılmak, bir departman, bir kişi yerine profesyonel bir ekiple çalışıp daha katma değerli bir bilgi işlem yapısı kurmak için bilgisayar bakım anlaşması yapabilirsiniz.

Bütün müşterilerimizde yürürlükte olan sözleşmelerimizin tümünün süresi 1 yıl olarak imza edilmiştir. Her yıl sözleşme süresi sonu yaklaştığında koşullar yeninden gözden geçirilerek, sözleşme süresi yenilenerek devam edilir.

Bilgisayara ve sunucu sayısı fark etmeksizin işini bilişimle büyütüp, sahip olduğu veriyi korumak, yönetmek isteyen her kurum, kuruluş ve şirket bilgisayar bakım anlaşması yapabilir.

Kurum ve kuruluşunuzun ihtiyaçları tespit edilip, sistem analizi yapıldıktan sonra işletmenizin taleplerine göre şekillenecek olan bilgisayar bakım sözleşmesi tarafınıza özelleştirmeniz için iletilecektir.

İşletmeniz bünyesinden bulunan bütün donanımsal bilgi işlem elemanı kapsam içinde olup ayrıca raporlama, yedekleme ve güvenlik hizmetlerini içine alır. Danışmanlık hizmetleriyle de desteklenen bu hizmet her işletmeye artı değer katmak için sunulur.